Praca wre!

Prace przy naszym projekcie przebiegają bardzo sprawnie. Największy postęp można zauważyć w 55-metrowym lokalu usługowym, w którym poprowadzone zostały wszystkie niezbędne instalacje. Wylaliśmy posadzkę, otynkowaliśmy ściany, zamontowaliśmy drzwi oraz okna renomowanej firmy Drutex.

Praca wre także na wyższych kondygnacjach. Zmiany widać szczególnie na poddaszu, z którego rozciąga się przepiękny widok na okolice. Na ścianach zamontowaliśmy przeciwpożarowe płyty kartonowo-gipsowe, które zapewnią bezpieczeństwo i spokój naszym mieszkańcom.

To, co najbardziej cieszy oko to z pewnością aluminiowa fasada, którą właśnie ukończyliśmy. Jest to zdecydowanie jeden z najciekawszych elementów elewacji. Zastosowaliśmy system renomowanej firmy Ponzio, która jest gwarancją wysokiej jakości wykonanych elementów. Cztery okna znajdujące się w środku systemu są przejrzyste i to właśnie przez nie można od środka oglądać piękną okolicę. Pozostałe elementy fasady znajdujące się dookoła są nieprzejrzyste i są widoczne tylko z zewnątrz, co uatrakcyjnia wizualne aspekty Krępickiej 1.

Jak już przy elewacji jesteśmy, tutaj też prace posuwają się dynamicznie do przodu. Rozpoczęliśmy tynkowanie budynku – aktualnie ukończona została część od podwórka.

Nasze mieszkania w Leśnicy cieszą się dużym zainteresowaniem. Spośród wszystkich dostępnych 8 mieszkań, w naszej ofercie na dzień dzisiejszy zostało tylko 5:

Lokal nr 1 – kawalerka – 34m2 – 220 000 zł

Lokal nr 2 – kawalerka – 33,29m2 – 214 000 zł

Lokal nr 4 – kawalerka – 34,46m2 – 219 000 zł

Lokal nr 5 – 3-pokojowe – 52,47m2 – 325 000 zł

Lokal nr 7 – 2-pokojowe – 45,45m2 – 284 000 zł