krepicka1-wroclaw

Projekt gotowy – możemy działać!

Naszą wizję pomogło nam zrealizować wrocławskie studio architektoniczne JAPA, działające na lokalnym rynku od 2001 roku z inicjatywy Jacka Pankrosa. Przygotowany projekt zakłada dobudowę budynku wielorodzinnego z częścią usługową na parterze. W odróżnieniu od pierwotnej wersji budynku, nowa zabudowa będzie miała zamiast dwóch – cztery kondygnacje nadziemne, które będą zagospodarowane jako przestrzenie mieszkalne.

Na parterze znajdzie się duży lokal usługowy (54,5m2) a także dwie przestronne kawalerki (każda po około 34m2). Pierwsze piętro będzie dysponować również dwoma takimi samymi mieszkaniami z jednym pokojem a także mieszkaniem 3-pokojowym o metrażu ponad 52m2.

Na drugim piętrze zaplanowaliśmy duże, komfortowe mieszkanie z trzema pokojami oraz garderobie o łącznej powierzchni 68m2. Na tej samej kondygnacji znajdzie się także 45-metrowe mieszkanie zawierające dwa pokoje. Trzecie piętro zaprojektowane zostało natomiast z myślą o 34-metrowej, przestronnej kawalerce. Oprócz niej na najwyższej kondygnacji znajdzie się miejsce dla pomieszczenia technicznego. Co istotne, dla każdego z tych mieszkań przewidziany został taras lub balkon. Mieszkańcy będą mogli zatem komfortowo obserwować tętniącą życiem okolicę.

Otrzymaliśmy wszelkie niezbędne zgody, by rozpocząć projekt o nazwie Krępicka 1. W tym oczywiście zgodę na: wyburzenie budynków, pozwolenie na budowę, badania konserwatorskie a także zgodę na prowadzenie linii kablowej oraz  budowę złącza kablowego. Następnie dostaliśmy zgodę z Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta na wygrodzenie chodnika, abyśmy mogli stworzyć na jego terenie zaplecze budowlane.  Na głównego wykonawcę wybraliśmy spółkę ABH Lubin. Specjalizuje się ona w pracach murarskich i żelbetonowych używając przy realizacji budowy materiałów najwyższej jakości. Nad przebiegiem prac czuwa natomiast Radek Szczot – człowiek odpowiedzialny w ekipie Kwatery Dla Firm za nieruchomości. Możemy działać!